Przedwczesny wytrysk i ból u 28-latka

Borykam się z przedwczesnym wytryskiem Mam 28 lat od roku mam problem potrafię mieć wytrysk podczas gry wstępnej sex trwa ok 2 minut a podczas wytrysku odczuwam ból co mam zrobić

Witam

Proszę umówić się na wizytę osobiście do seksuologa, celem kompleksowej diagnozy i nie odwlekać tej wizyty, ponieważ problem może się nasilać. Pozdrawiam