Dlaczego mój chłopak nie chce seksu?

Jestem z moim chłopakiem od sześciu miesięcy, udało się nam uprawiać seks zaledwie kilka razy i to raczej dlatego, że ja tego chciałam. Problem zaczyna się, gdy ma dojść do zbliżenia - mój mężczyzna po prostu przestaje być podniecony. Jak się dotykamy, to zazwyczaj ze wzwodem jest w porządku (choć też nie zawsze). On twierdzi, że bardzo mu się podobam, że mnie kocha, mówi, że nie jest gotowy na seks. A co jeśli nigdy nie będzie gotowy? Zawsze bardzo lubiłam seks i nie chcę z niego zrezygnować.
KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Pani partner może cierpieć na zaburzenia erekcji. Dla mężczyzn jest to bardzo kłopotliwa i wstydliwa sprawa. Sądzę, że powinniście Państwo porozmawiać szczerze o swoich potrzebach i problemach w sferze seksualnej. Wspólnie starajcie się rozwiązać te trudności, gdyż mogą one doprowadzić do rozpadu relacji.

Zachęcam również do wizyty u seksuologa. Będziecie mogli dowiedzieć się więcej na temat problemów partnera, przedyskutować trudne sprawy i dojść do wspólnych rozwiązań tej sytuacji.

Pozdrawiam