Mój chłopak jest prawiczkiem i nie chce seksu

Wiem, że takie pytanie już zostało zadane, ale... mam 28 lat, mój partner 30. On jest prawiczkiem. Nigdy nie spał z żadna kobietą. jestesmy ze soba od 7 miesięcy. Chodzi mi o sex w sensie stosunek płciowy... Uprawiamy sex oralny... oboje czujemy się usatysfakcjonowani, ale nie rozumiem dlaczego on nie chce się zgodzić na stosunek płciowy. Kiedy go pytałam na początku, to powiedział, że on czeka do ślubu, potem wyznał mi, że chodzi też o strach przed ciążą. Temat stosunku jest tematem denerwującym mojego partnera. Nie wiem, czy ty jest normalne, że mężczyzna , który ma 30 lat nie ma takiego pociągu, żeby zrobić ten pierwszy krok. Tyle się słyszy ostatnio o aseksualności. Czy to możliwe, żeby on był aseksualny?? Muszę jeszcze zaznaczyć, że jest to niesamowicie skryty i zamknięty w sobie człowiek. Nie ujawnia swoich uczuć i ma problem z zaufaniem. I jeszcze jedno. Jako 12 latek miał operację na moczniaka (okolice penisa). Może to ma jakieś znaczenie... Proszę o jakąś pomoc...

Witam!

Aseksualność to w skrócie brak odczuwania pociągu seksualnego i brak zainteresowania seksem. Pani natomiast pisze, że uprawiacie satysfakcjonujący seks oralny. Możliwe, że Pani partner odczuwa silny lęk przed ciążą u kobiety. Również inne doświadczenia mogą wpływać na jego postawę. Warto, żeby porozmawiała Pani z partnerem o swoich obawach i starała się dowiedzieć, co on czuje i jak chciałby, żeby wyglądało Wasze pożycie. Możecie wspólnie skorzystać w tej sprawie z pomocy seksuologa lub psychologa. Może w ten sposób uda się Wam dojść do porozumienia.

Pozdrawiam