Jak zwiększyć potencję i wzwód u 61-latka?

jak zwiekszyc potencje i wzwod mam 61 lat bralem rozne tabletki ale to wyrzucanie pieniedzy w bloto

Dzień dobry!

Tak, stosowanie suplementów diety dostępnych bez recepty jest bezzasadne i nieskuteczne.
Pierwszym krokiem jest właściwa diagnoza - tzn. dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji dot. Pana stanu zdrowia i historii życia oraz przeprowadzenie badań. Spadek libido oraz zaburzenia erekcji mają najczęściej przyczyny np. hormonalne, naczyniowe, urologiczne itp.
Dopiero po konsultacji lekarskiej jest możliwe zaplanowanie właściwego leczenia.
Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!

Witam, w pana wieku może być ogromnie wiele powodów opisanego problemu, Czy był Pan u lekarza seksuologa? konieczne jest przeprowadzenie szeregu badań medycznych aby skutecznie pomóc. Zachęcam do wizyty.