Szybki wytrysk i problemy ze wzwodem a choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa

Dzień dobry. Mam pewien problem związany z sexem. Mianowicie bardzo szybko dostaje wytrysk (czasami po kilku ruchach) po tym mam problem ze zwodem. Nie wiem czy choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa kręgozmyk może mieć coś z tym wspólnego??? Nie wiem czy próbować jakiś specyfików dostępnych w aptekach czy konieczne są już keki na receptę. Chciałbym najpierw spróbować sam się z tym uporać a w ostateczności udać się do specjalisty. Proszę o jakieś porady bo moja żona już powoli ma tego dość

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa z seksuologiem, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Dopiero na tej podstawie można ocenić, czy i jakie leczenie będzie właściwe.

Stosowanie suplementów diety dostępnych bez recepty jest bezzasadne i nieskuteczne - nie mają one żadnego istotnego wpływu na sprawność seksualną.

Pozdrawiam!