Czy takie wyniki RTG klatki piersiowej wskazują na raka?

Dzien dobry proszę o pomoc. Zdejcie rtg klatki piersiowej PA boczne L Wyszło takie coś drobne aferakty w rzucie pół plucnych?OWALNE ZACIENIENIE o wymiarze około 8mm w górnym polu prawego płuca styczne do części pierwszego żebra-guzek lub sumacja cieni. Pola płucne bez zagęszczeń ogniskowych kąty przeponowo żebrowe wolne.sylwetka.serca w normie.zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa piersiowego.prosze o konsultacje czy to rak??!
MĘŻCZYZNA, 44 LAT 3 tygodnie temu

Nie da się odpowiedzieć jaki jest charakter zmiany na podstawie samego opisu badania. Jeżeli odczuwa Pan dolegliwości, które mogą odpowiadać chorobie nowotworowej powinien Pan pokazać RTG pulmonologowi i dodatkowo wykonać tomografię komputerową klatki piersiowej.