Problem ze współżyciem z partnerką

Witam, mam 21 lat i od około 3 miesięcy mam problem ze współżyciem z partnerką, z którą jestem ponad rok. Otóż podczas gry wstępnej dostaje wzwodu natomiast nie utrzymuje się on do czasu sexu. Najczęściej opada chwile przed penetracją a nie rzadko nawet już w środku. Nie wiem zupełnie w czym leży przyczyna mojego problemu. Jeżeli chodzi o tryb życia to prowadzę umiarkowanie zdrowy. Pale około 4 papierosów dziennie, pije alkohol pare razy w tygodniu, staram się dużo ruszać. Proszę o pomoc.

Dzień dobry!

Ze względu na młody wiek i prawdopodobnie stosunkowo dobry stan zdrowia, kluczowe mogą okazać się czynniki psychologiczne i nawyki np. masturbacyjne. Konieczna jest jednak dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do seksuologa.

Pozdrawiam!