Brak przyjemności z seksu u dziewczyny

Witam, Moja dziewczyna nie czuje żadnej przyjemności z seksu. Najchętniej gdy tylko się zaczyna to chciałaby był już koniec. Niepokoi mnie to tym bardziej że przyjemność czuje gdy robię to palcami itd. Niezależnie od gry wstępnej ona nic nie czuje, czasem nawet po grze wstepnej jest słabo wilgotna. Ma 33 lata a ja 29 lat. Problem jest od samego początku ale nic nie mówiła.

Dzień dobry!

Sytuacja przekracza możliwości skróconej porady internetowej. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa (przede wszystkim z samą partnerką) oraz większa ilość informacji. Proszę zgłosić się do seksuologa w swojej okolicy. W Warszawie może być to np. Poradnia Seksuologiczna przy ul. Dolnej.

Pozdrawiam!