Bolesność podczas stosunku u 23-latki

Witam. Chodzi o to, ze nie czuje penisa w pochwie podczas seksu. Jedynie przy mocniejszych ruchach, ale wtedy jest bardziej odczucie bolu. Ogolnie jest mi dobrze, jestem podniecona, chce tego i na tym koniec... Z chlopakiem dobrze nam sie uklada, od niedawna mieszkamy razem. Ale ci jest nie tak? Czy to przez to, ze jesttem "przyzwyczajona" do orgazmu lechtaczkowego? Czy kiedys kiedys sie to zmieni i bede "cos czuc"?

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i zebranie większej ilości informacji. Proszę skonsultować się z psychologiem seksuologiem w swojej okolicy.

Pozdrawiam!