Czym jest spowodowany brak orgazmu podczas seksu?

Witam, mam taki problem, że dosłownie nic nie odczuwam podczas stosunku. Nie czuje jak mój partner sie we mnie porusza, kiedy szczytuje, po prostu nic. Dodam, iż współżyje z partnerem od ok. 1,5 roku i jest to mój pierwszy partner. Czym może to być spowodowane

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego naturalnie wiążą się z różnego rodzaju trudnościami. Zachęcam do lektury artykułów dot. tzw. zespołu nierozbudzenia seksualnego.
Jednocześnie jednak nie podaje Pani żadnych informacji, na podstawie których możliwe byłoby przypuszczanie, że to właśnie jest źródło takiej sytuacji.
Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!