Dlaczego mam ten ból członka mając 34-lata?

Ból penisa z początku był podczas i po stosunku. Teraz już nawet bez niczego odczuwam dyskomfort. Jakby był ułożony penis niewygodnie. Miałem robione badania tj wymaz z cewki, nasienie i mocz na posiew, PSA i wszystko wyszło ok. Mam 33 lata. Co mogłoby to być? Zauważyłem że mocz bardziej wypływa delikatnie a nie jak normalnie powinien. Czuję częściej parcie na pęcherz choć miałem USG robione jamy brzusznej itd i wszystko ok. Nie boli mnie podczas oddawania moczu.
MĘŻCZYZNA, 34 LAT około miesiąca temu
Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

uważamy, że powinien Pan udać się do doświadczonego urologa. Mimo że dotychczasowe badania (wymaz z cewki, badanie nasienia, mocz na posiew, PSA, USG jamy brzusznej) nie wykazały żadnych nieprawidłowości, warto rozważyć dalszą diagnostykę.

Takie objawy mogą wskazywać na wiele jednostek chorobowych, a ból jest objawem, który zawsze wymaga diagnostyki. Zmniejszenie strumienia moczu może wskazywać na zwężenie cewki moczowej. W takiej sytuacji wykonuje się badanie nazywane uretroskopią.

Nasi eksperci udzielali odpowiedzi na podobne pytania pod linkami:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/pulsacyjny-bol-penisa,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/parcie-na-pecherz-i-zaczerwienienie-na-penisie,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/co-znaczy-bol-i-ciagle-parcie-na-pecherz.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.