Dlaczego mam ten ból członka mając 34-lata?
Ból penisa z początku był podczas i po stosunku. Teraz już nawet bez niczego odczuwam dyskomfort. Jakby był ułożony penis niewygodnie. Miałem robione badania tj wymaz z cewki, nasienie i mocz na posiew, PSA i wszystko wyszło ok. Mam 33 lata. Co mogłoby to być? Zauważyłem że mocz bardziej wypływa delikatnie a nie jak normalnie powinien. Czuję częściej parcie na pęcherz choć miałem USG robione jamy brzusznej itd i wszystko ok. Nie boli mnie podczas oddawania moczu.

MĘŻCZYZNA, 34 LAT 6 miesięcy temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Witam serdecznie,
uważamy, że powinien Pan udać się do doświadczonego urologa. Mimo że dotychczasowe badania (wymaz z cewki, badanie nasienia, mocz na posiew, PSA, USG jamy brzusznej) nie wykazały żadnych nieprawidłowości, warto rozważyć dalszą diagnostykę.
Takie objawy mogą wskazywać na wiele jednostek chorobowych, a ból jest objawem, który zawsze wymaga diagnostyki. Zmniejszenie strumienia moczu może wskazywać na zwężenie cewki moczowej. W takiej sytuacji wykonuje się badanie nazywane uretroskopią.
Nasi eksperci udzielali odpowiedzi na podobne pytania pod linkami:
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/pulsacyjny-bol-penisa,
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/parcie-na-pecherz-i-zaczerwienienie-na-penisie,
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/co-znaczy-bol-i-ciagle-parcie-na-pecherz.