Jak postępować przy tym parciu na pęcherz?

Mam 20 lat, od miesiąca odczuwam problemy z pęcherzem. Mam uczucie ciągłej potrzeby oddania moczu, parcia na pęcherz. Od mniej więcej tygodnia zauważyłem zaburzenia erekcji podczas masturbacji. Wzwód jest niepełny, a penis miękki. Umówiłem się do lekarze lecz wizyta dopiero za 2 tyg. Ktoś wie co to może być?
MĘŻCZYZNA, 20 LAT 4 miesiące temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Dzień dobry,

W przypadku takich dolegliwości konieczna jest bezpośrednia wizyta u urologa, który na podstawie szczegółowej diagnostyki będzie mógł określić przyczynę problemu i zalecić dalsze kroki lecznicze.

Pana objawy mogą pojawić się pod wpływem różnych czynników. Zdarza się, że tego typu dolegliwości to wynik zakażenia układu moczowego. Czasami taki stan może sygnalizować także problemy z prostatą lub chorobami cewki moczowej albo pęcherza. W niektórych przypadkach pojawia się także w wyniku stosowania niektórych leków lub suplementów. W diagnozowaniu tego typu schorzeń pomocne może być badanie ogólne moczu oraz USG jamy brzusznej. Proszę nie bagatelizować swoich objawów i nie odwlekać wizyty u specjalisty, aby uniknąć poważniejszych komplikacji zdrowotnych.

Tymczasem zachęcamy do przeczytania artykułu na temat przyczyn tego typu objawów oraz sposobach ich leczenia:

https://portal.abczdrowie.pl/bolesne-parcie-na-mocz

Warto także sprawdzić, jak na pytania dotyczące zbliżonej tematyki odpowiedzieli specjaliści naszego portalu”

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/ciagle-parcie-na-pecherz-u-25-latka

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/jak-skutecznie-leczyc-parcie-na-pecherz

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/parcie-na-pecherz-i-zaleganie-moczu-w-cewce-moczowej

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/wymiary-prostaty-i-parcie-na-pecherz-moczowy

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty