Ból pod żebrami i uczucie kłucia

Witam. Mój problem trwa już ok 6 miesięcy. Boli mnie pod lewym żebrem-ni to kłucie nie to kolka-jak boli czasami promieniuje na plecy. Ból trwa ok. 5 sekund i zaraz przechodzi. Czasami czuje tylko jakby skurcze w tej okolicy. Miałam robioną morfologię i usg brzucha-wykazało refluks i spastyczne jelita na całej ich długości. Zaznaczę iż od 7 lat choruję na nerwicę lękową. Od tych bóli po usg miałam spokój przez 2 miesiące-brałam leki na refluks i IBS. Nerwy i znowu sie zaczęło. Gastroskopia ok.

Witam ... lektura Pani listu wskazuje na konieczność bezpośredniej rozmowy, na temat Pani samopoczucia, z psychoterapeutą. Mam nadzieję, że w związku z leczeniem nerwicy spotyka się już Pani z psychoterapeutą lub psychologiem ? Jeżeli jeszcze nie, to proszę uwierzyć, że "to tędy droga" i niezwłocznie proszę dowiedzieć się, w dziale informacji regionalnego oddziału NFZ, gdzie najbliżej Pani miejsca zamieszkania można z takiej porady skorzystać, jak długie są kolejki itp. Wtedy Pani bóle prędko staną się historią - czego życzę Pani mocno. Pozdrawiam.