Zapytaj lekarza

7 4 1 , 9 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z relacją z teściami i nerwica

witam panią mam poważne problemy mieszkam z teściami teściu jest alkocholikiem i meczy mnie psychicznie mąż pracuje w delegacji nigdy go nie ma teściowa nie widzi w niczym problemów rodzice sie mnie wyrzekli nie mam z kim porozmawiac ja potrzebuje pomocy jestem strasznie nerwowa mam 3 dzieci i chce by miały nor malną mame jakij ja nie miałam czy może mi pani pomuc.nie mam teraz pieniążków by isc do pani nie wiem nawet ile kosztuje wizyta proszę o odp
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Co odróżnia depresję od innych chorób śmiertelnych?

Depresja to choroba, która jeśli nie będzie leczona, może doprowadzić do przykrych konsekwencji. Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

Witam. Jeśli nie ma Pani pieniędzy na leczenie prywatne, to są Poradnie Zdrowia Psychicznego przyjmujące na kasę chorych, więc jeśli jest Pani ubezpieczona, to w takich miejscach może się rejestrować.
Magdalena Brabec

0

Witam... pierwsze co spostrzegłem czytając Pani list to chaos. Zapewne oddaje to niepokój w jakim Pani myśli i w jakim upływa Pani życie. Może Pani skorzystać z pomocy w poradni leczenia nerwic lub (jeżeli takiej poradni nie ma w miejscu Pani zamieszkania), to z pomocy w Poradni Zdrowia Psychicznego. Konieczna jest konsultacja u psychiatry, który być może zaproponuje Pani leki i skieruje do psychoterapeuty. Proszę zapytać w dziale informacji Narodowego Funduszu Zdrowia ( w oddziale regionalnym), gdzie najbliżej Pani miejsca zamieszkania może Pani skorzystać z niezbędnej pomocy i jak długi jest czas oczekiwania. Zachęcam i pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy