Problemy z relacją z teściami i nerwica

witam panią mam poważne problemy mieszkam z teściami teściu jest alkocholikiem i meczy mnie psychicznie mąż pracuje w delegacji nigdy go nie ma teściowa nie widzi w niczym problemów rodzice sie mnie wyrzekli nie mam z kim porozmawiac ja potrzebuje pomocy jestem strasznie nerwowa mam 3 dzieci i chce by miały nor malną mame jakij ja nie miałam czy może mi pani pomuc.nie mam teraz pieniążków by isc do pani nie wiem nawet ile kosztuje wizyta proszę o odp

Witam. Jeśli nie ma Pani pieniędzy na leczenie prywatne, to są Poradnie Zdrowia Psychicznego przyjmujące na kasę chorych, więc jeśli jest Pani ubezpieczona, to w takich miejscach może się rejestrować.
Magdalena Brabec

Witam... pierwsze co spostrzegłem czytając Pani list to chaos. Zapewne oddaje to niepokój w jakim Pani myśli i w jakim upływa Pani życie. Może Pani skorzystać z pomocy w poradni leczenia nerwic lub (jeżeli takiej poradni nie ma w miejscu Pani zamieszkania), to z pomocy w Poradni Zdrowia Psychicznego. Konieczna jest konsultacja u psychiatry, który być może zaproponuje Pani leki i skieruje do psychoterapeuty. Proszę zapytać w dziale informacji Narodowego Funduszu Zdrowia ( w oddziale regionalnym), gdzie najbliżej Pani miejsca zamieszkania może Pani skorzystać z niezbędnej pomocy i jak długi jest czas oczekiwania. Zachęcam i pozdrawiam.