Czy spalenie 3 paczek papierosów zanieczyszcza płuca?

Witam, rzuciłem palenie papierosów około pół roku temu. Niestety w ostatnich dniach spaliłem 3 paczki papierosów (będą to ostatnie, które spaliłem). Czy płuca zanieczyściły się ponownie i czy regeneracja będzie przebiegać od początku, czy raczej "nie zdążyły" ? Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

W odpowiedzi na Pana pytanie..., każdy organizm reaguje w sposób zindywidualizowany.

Z mojej strony zachęcałabym Pana (do rozważenia) do podjęcia terapii poznawczo-behawioralnej, by skutecznie poradził Pan sobie z byłym nawykiem palenia.

Serdeczności i tylko powodzenia Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605