Co mogą oznaczać moje dziwne sny?

Od jakiegoś czasu w noc mam sny, budzę się i wykonuje czynności np. związane z pracą. Czesto śni mi się, że zdradzam chłopaka, mam lęk przed tym chodź wiem że nigdy bym tego nie zrobiła. Dzisiejszej nocy śniło mi się morderstwo byłej dziewczyny mojego chłopaka. Czy to może być skutkiem tego że okłamał mnie kilka lat temu?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy, są wskazaniem do osobistej konsultacji diagnostycznej, w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu, celem dotarcia do źródła niepokojących Panią symptomów.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605