Jakie może być znaczenie snów 18-letniej osoby?

Witam mam 18 lat i przychodzę z bardzo nurtującym mnie pytaniem, co oznaczają moje przeżycia senne i czy maja związek z umiarkowana depresja na która cierpię. Panicznie krzyczę przez sen bez wyraźnego powodu i budzę się przy tym, mam paraliże senne, budzę się tez przez energiczne machanie głowa podczas snu, boje się spać i nie wiem co z tym mogę zrobic.

Dzień Dobry pani,

Dziękuję Pani za pytanie :)

Mam mało danych..., nie napisała Pani, czy jest w procesie terapeutycznym, z powodu zdiagnozowanego? stanu depresyjnego.

Zaprezentowane przez Panią symptomy, są wskazaniem do osobistej konsultacji diagnostycznej, w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu.

Serdeczności i tylko pomyślności Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605