Co może oznaczać mówienie przez sen u mojego narzeczonego?

Witam, Mój narzeczony odkąd nakryłam go na zdradzie mówi przez sen. Jego słowa wskazują, że uprawia seks ze swoją byłą partnerką, jęki i słowa, które wypowiada są niepokojące. Do tego kiedy próbuję go obudzić, zazwyczaj krzyczy po mnie i każe mi odejść bo ma ważniejszą sprawę niż ja, oczywiście po wszystkim rano nie pamięta, że go budziłam. Wczoraj czara goryczy się przelała, przy próbie wybudzenia ze snu uderzył mnie w twarz i kazał odejść. Rano oczywiście nic nie pamiętał. Co robić i czym to może być spowodowane?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za pytanie :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy, niepokojące u Pani Narzeczonego,
są wskazaniem do osobistej konsultacji diagnostycznej, w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu.

Z mojej strony, inspirowałabym Panią, do zajęcia się Sobą oraz tym, co się Pani przydarzyło w relacji, z Pani Narzeczonym.

Zachęcałabym Panią do kontaktu z Psychologiem (do rozważenia).

Serdeczności i tylko pomyślności Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605