Co powoduje i co oznacza mówienie przez sen?

Witam serdecznie, Zdarzyło mi się dwa razy, mozliwe trzy mówienie przez sen w innym języku, swoim głosem prowadziłam rozmowę. Nie był to bełkot, a rozmowa jezykiem mozliwe jakiś slowianski antyczny, podobny do rosyjskiego, ktorego nie znam. Nie lunatykuję, nie biorę leków, nie mam problemów ze spaniem, ani ze stresem. Nie jestem zaniepokojona ale bardzo zaciekawiona moim przypadkiem. Dziekuje

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję, że zechciała się Pani podzielić swoim doświadczeniem.

Odpowiadając na Pani pytanie..., są pytania na które nie ma racjonalnej odpowiedzi, bo nie wszystko jest takie jak my postrzegamy...

Gdyby miała Pani życzenie skonsultować swoje sny, wskazana byłaby ich psychoanaliza..

Tylko serdeczności i radości Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com