Dlaczego chce mi się płakać po osiągnięciu orgazmu?

Dzień dobry. Zastanawiam się nad jedną sytuacją, a mianowicie- bardzo często po osiągnięciu przeze mnie orgazmu chce mi się płakać. To uczucie towarzyszy mi jeszcze parę minut po. Przypominają mi się wtedy przykre sytuacje z mojego życia. Czuje jakby wtedy te złe emocje miały ze mnie zejść. Jestem w szczęśliwym związku. Wspomnę, że cierpię na zaburzenia lękowe. Skąd się to bierze i czy to normalne ?

Dzień Dobry Pani,

Odpowiadając na Pani pytanie..., emocje/doznania są zapisywane w ciele, prawdopodobne jest (w czasie relacji seksualnej) że pojawia się u Pani wspomnienie z przeszłości (flashback) o mocnym dla Pani znaczeniu emocjonalnym.

Celem dotarcia do przyczyny opisanego przez Panią symptomu, wskazana byłaby rozmowa z psychologiem.

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i radości Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com