Dlaczego od 1,5 miesiąca nic mnie nie cieszy?

Witam, od około 1,5 miesiąca nic mnie nie cieszy. Nie ma we mnie entuzjazmu takiego jak kiedyś. Uśmiechnę się do tych co się do mnie uśmiechają ale nie czuje poczucia radości i szczęścia. Wszystko jest takie neutralne jakby szare. Czasami do tego pojawiają się trudności z zasypianiem i potrafię budzić się z 2-3 razy w nocy. Nie mam problemu żeby wstać rano i isc do pracy, ale martwi mnie brak poczucia radości. Co to może być?

Dzień dobry,
objawy, które Pani opisała mogą wskazywać na depresję. Zachęcam do konsultacji u psychoterapeuty i rozważenie podjęcia psychoterapii. W przypadku nasilenia się objawów można rozważyć konsultację u psychiatry.
Pozdrawiam - Ryszard Chłopek

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy (brak poczucia radości/szczęścia) są informacją (dla Pani) o zaniżonym nastroju,
stan prodepresyjny?
Co jest wskazaniem do osobistej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz leczenia.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko radości Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Witam,
Proszę rozważyć konsultację u psychologa lub psychiatry. Tylko w bezpośrednim kontakcie jest możliwe postawienie diagnozy i wskazanie odpowiedniego leczenia. Opisane objawy mogą wskazywać na stan depresyjny.
Pozdrawiam
Agnieszka Jabłonowska