Jak leczyć niekontrolowany płacz?

Niekontrolowany płacz. Witam, od jakiegoś czasu towarzyszy mi specyficzny problem a mianowicie niekontrolowany płacz. Kiedy oglądam reklamy, jade samochodem, ucze się, czytam książke, nieważne co robię napada mnie czasem w dziwnych bardzo sytuacjach, które nie muszą być ani smutne ani wzruszające, po prostu zaczynam czuć się smutna i zaczynam płakać. Nie rozumiem co się ze mną dzieje, nigdy nie miałam takiego problemu, kiedy pojawiały się wzruszające lub smutne chwile doskonale radziłam sobie z emocjami, natomiast teraz czuje się zagubiona w tym co się dzieję. Skąd to się wzieło i czemu potrafie popłakać się nawet oglądając reklame czipsów? Bardzo utrudnia mi to życie, proszę o pomoc!

Witam Panią,
Nikt nie płacze bez powodu…
Istnieje wiele przyczyn nadmiernej płaczliwości.
Do najczęstszych należą stres, traumatyczne przeżycia w przeszłości,
również w dzieciństwie, lęki, depresja
Przyczyną obniżonego nastroju może być też niskie poczucie własnej
wartości a także brak równowagi hormonalnej.
Niewiele pisze Pani o sobie, więc trudno znaleźć przyczynę Pani
płaczliwości, trudności z kontrolowaniem emocji.
Nawet jeżeli żadne z powyższych u Pani nie występują,
to fakt, że takie stany, jak wnioskuję, zdarzają się dość często
jest niepokojący, gdyż mogą one doprowadzić do wielu zaburzeń.
Przede wszystkim ważne jest, żeby Pani problem został
prawidłowo zdiagnozowany.
Żeby Pani pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę Pani problemu,
dotrzeć do jego źródła, i na tej podstawie opracować
właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani wypracować umiejętności radzenia sobie
ze stresem, z emocjami oraz odzyskać spokój, równowagę
wewnętrzną i radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie,

Hanna Markiewicz,
psycholog,
konsultacje@psycholog24online.pl
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zaprezentowany przez Panią symptom - pojawiający się ad hoc, niekontrolowany płacz, może być odpowiedzią Pani organizmu na trudne zdarzenia/doznania z przeszłości, co wymagałoby osobistej konsultacji specjalistycznej (psychologicznej/psychoterapeutycznej)
celem dotarcia i uleczenia źródła symptomatycznego.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego nastroju Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605