Jak radzić sobie z dziwnymi snami?

Witam ,od miesiąca mam sny związane ze swoją byłą dziewczyną i innymi dziewczynami które chcą mnie uwieść .Raz śni mi się moja dziewczyna ,ze jest wszystko dobrze między nami ,później natomiast pojawia się jedna dziewczyna potem jakas inna co kolejną noc. To są takie sny o których zazwyczaj się nie mówi. Prosze o poradę ponieważ codzień wstaje zmęczony z pełną głową wątpliwości.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Nie wiem, jaki styl życia prowadzi Pan na co dzień, bo to ma znaczenie...

Odpowiadając na Pana post, mózg przetwarza (równolegle) różne informacje, które często nakładają się na siebie, co powoduje, że w snach zauważamy często dziwne treści senne.
Takie sny bywają odzwierciedleniem (często skrywanych) myśli/pragnień/fantazji.

Z Pana relacji wynika, że od miesiąca, nie regeneruje się Pan w czasie snu, co byłoby wskazaniem do osobistej konsultacji w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu, celem dotarcia do źródła pojawiających się u Pana wątpliwości.

Z przesłaniem dla Pana tylko pomyślności i radości,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605