Jak pomóc chłopakowi, który się samookalecza?

Witam. Mój chłopak się samookalecza i nie wiem jak mu pomóc. Próbowałam wszystkiego ale na daremnie. Co mam robić?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Pani Chłopakowi potrzebna jest pomoc specjalistyczna.

Proszę zachęcić Pani Chłopaka do osobistej konsultacji diagnostycznej w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem podjęcia psychoterapii (celem dotarcia do źródła problemu - co jest powodem Jego cierpienia psychicznego).

Z życzeniami dla Pani i Pani Chłopaka tego, co jest teraz potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605