Dlaczego zupełnie nie odczuwam żadnej przyjemności z seksu?

Nic nie czuje podczas seksu, nic mnie nie podnieca, co się z tym wiąże nigdy nie miałam orgazmu, nawet nie mam stref erogennych. Byłam u seksuologa powiedział że pod względem fizycznym wszystko jest w porządku, miałam badania hormonalne i inne wszystkie wyszły prawidłowo. Za to miałam bardzo trudne dzieciństwo przez ojca, czy jakaś terapia może mi pomóc? bo jak stwierdził lekarz problem siedzi w głowie

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Zaprezentowany przez Panią deficyt, związany z brakiem odczuwania przyjemności/satysfakcji z relacji seksualnej/erotycznej jest wskazaniem do osobistej konsultacji specjalistycznej (Psycholog/Psychoterapeuta) celem dotarcia do źródła niepokojącego Panią braku doznań zmysłowych.

Z Pani opisu, przyczyny dopatruje się w Pani (trudnej) przeszłości,
za słowami Pani: "...Za to miałam bardzo trudne dzieciństwo przez ojca... ."
Co, domniemuję, może mieć niewątpliwy wpływ, na Pani postrzeganie Siebie i na to, jak Pani funkcjonuje, w relacji partnerskiej/uczuciowej.
Relacja ta jest zależna, od rodzaju więzi emocjonalnej, którą to prezentuje się w (swojej) relacji, która to została utrwalona, w generacyjnej rodzinie.

Podsumowując, proszę nie pozostawać w tym i z tym Samej i sięgnąć po potrzebne Pani wsparcie psychoterapeutyczne.

Gdyby miała Pani życzenie takiej pracy terapeutycznej, zapraszam
na sesje via Skype/via Messenger.

Wspieram Panią mentalnie, życząc Pani zwyczajnej pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605