Dlaczego nie odczuwam żadnej przyjemności ze stosunku?

Nie czuje przyjemności podczas stosunku, nic mnie nie podnieca, nie mam żadnych stref erogennych.... Mam 23 od roku współżyje z chłopakiem, nigdy podczas stosunku nie poczułam żadnej przyjemności, o orgazmie nawet nie ma mowy, nawet pocałunki nie sprawiają mi radości, podczas pieszczot też nic nie odczuwam, tylko zwykły dotyk... nigdy nie mam ochoty na seks dla mnie mógłby nie istnieć, za to mój chłopak bardzo to lubi i przez to zamiast miłości zaczynam czuć to niego nienawiść, jak robimy coś razem jest super, lubię spędzać z nim czas, ale jak dochodzi do stosunku mam ochote go zabić

Dzień dobry!

W związku z opisywanymi przez Panią odczuciami konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.
Warto osobiście skonsultować się z psychologiem.

Pozdrawiam!