Dlaczego nie odczuwam przyjemności z seksu od samego początku?

Witam. Mam 25 lat , jestem szczesliwaw mamanadzieję dwóch szkrabów i, żoną. Problem polega na tym iż odkąd zaczęłam życie seksualne nie odczuwam żadnej przyjemności. O orgazmie nie mawiem wogule mowy. Wiem że to nie przez porody bobardziej wcześniej też byl tenpampersy problem,. Miałam 4 partnerów i z każdym to samo. Nie mam żadnej traumy ,lekarz ginekolog tez nigdy nic nienie mówił że cos nie tak. Wiec juznie nie mamwiem pojeciasię czemu. Czuje tylko sie ze wchodzi i wychodzi. Mogla bym spac.

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji. Może Pani skonsultować się z psychologiem seksuologiem w swojej okolicy.

Pozdrawiam!