Sposób na zwiększenie odczuwania przyjemności z seksu

Witam mam nie Typowy problem wręcz rozpaczliwy w wieku dojrzewania od 12 do 20 lat masturbowałem się bardzo powiedzmy brutalnie i intensywnie . Jestem teraz w szczęśliwym związku miałem mój pierwszy raz z kobietą i co się stało a mianowicie nie mam czucia w penisie w żołędziu nie odczuwam wystarczającej przyjemności mam słabe czucie w nim czy jest jakiś sposób na zwiększenie odczuwania przyjemności ludzie chcą kochać się godzinami ja chcę nawet 3 min ale z orgazmem jak bez :(

Dzień dobry!

Nie wspomina Pan, od jak dawna współżyje z partnerką i jak regularne jest to współżycie. Jeśli ocenia Pan swoje obecne życie seksualne z partnerką na podstawie tylko jednego zbliżenia, nie jest to w żaden sposób miarodajne. Zachęcam uzbroić się w cierpliwość i stopniową, naturalną zmianę nawyków.
Jeśli jednak problem będzie powracał stale, nie będzie Pan zauważał żadnych pozytywnych zmian, proszę osobiście zgłosić się do seksuologa w swojej okolicy.

Pozdrawiam!