Jak walczyć z autodestrukcyjnymi działaniami?

Witam obserwuje u siebie autodestrukcyjne działania zrazam do siebie osoby gdy tylko zaczynają być dla mnie miłe, gdy umawiam się na randkę to ja puzniej anuluje mimo że chce się spotkać, nawet gdy znajomi zrobili niespodziankę urodzinowa zepsuło mi to chumor i wiele innych sytuacji po których urzalam się w duchu co robić jak z tym walczyć?

Dzień Dobry Panu,

Odpowiadając na Pana pytanie, temat postrzegam jako
wielowątkowy - nie pozostaje Panu nic innego jak bezpośrednio skontaktować się z Psychologiem/Psychoterapeutą celem dotarcia do źródła Pana autodestrukcyjnych działań, w procesie terapeutycznym.

Zapraszam serdecznie do konsultacji online.

Z życzeniami dla Pana powodzenia oraz radości,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605