Czy uczucia mojego chłopaka są szczere?

Witam. Chodzi o mojego mężczyznę. Sytuacja wygląda tak bo mam wątpliwość co do uczuć mojego chłopaka ponieważ był z moją siostrą 7 lat a ja jestem z nim 4 lata on mówi że mnie bardzo kocha, jest zazdrosny o mnie , mówi mi o dziecku że by chciał mieć ze mną i mam wątpliwość moja siostra nie całe 5 lat temu go skrzywdziła odeszła do innego pisała z innymi facetami jak jeszcze z nim była... Źle go traktowała,, wyzywala od najgorszych ale on nie raz wspomina o niej zaznaczę że mają razem dzie

Dobry Wieczór Pani,

Z Pani relacji wnioskuję, że prawdopodobnie Pani Partner tak naprawdę nie rozstał się emocjonalnie z Pani Siostrą.
Jest to decyzja, którą tylko Pani może podjąć.
Pomocna w jej dokonaniu mogłaby być dla Pani rozmowa z psychologiem, by mogła Pani przyjrzeć się swojej relacji z byłym Partnerem swojej Siostry.

Z przesłaniem dla Pani tego, czego Pani teraz najbardziej potrzebuje,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Dzień dobry Pani.
Obawiam się, że nikt uczciwie nie jest w stanie odpowiedzieć Pani na to pytanie. To wie tylko Pani chłopak. Proponuję rozmawiać z nim. Również na temat tego jak Pani się czuje jak on wspomina o swojej byłej partnerce, Pani siostrze. Proszę się też przyglądać temu, ale tak swobodnie, jak w stosunku do Pani się zachowuje, jak się odnosi. I ufać. Inaczej ciągle będzie się Pani frustrować, a z tego, co czytam nie zdarzyło się między Wami nic niepokojącego. 7 lat z kobietą, z którą ma się dziecko, to spory kawałek życia. To normalne i naturalne, że stała się jakąś jego częścią. Nawet, jeśli już tylko przeszłą. Pozdrawiam.