Jak przekonać partnera, że jestem mu wierna?

Witam . mój mężczyzna myśli ze ja jego zdradzam . ma myśli co jakiś czas ze zdradzam jego z moim bratem wujkiem itp osobami . ma również sny z tym związane . nigdy nie zdradzialam jego i innych byłych . co mam zrobić zęby zaczął myśleć ze go nie zdradzam ?bo to juz zaczyna się dla mnie i dla niego robi się denerwujace robić .i jak mam go również przekonać ze nie zostawie jego dla byłych czy również dla innych facetów bo zaczyna mi brakować argumentów a naprawdę w nim się zakochalam .z gory dziękuje za odpowiedz i za poradę

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt:)

Z zaprezentowanej przez Panią relacji wnioskuję, że wskazana/pomocna byłaby dla Pani Partnera konsultacja psychologiczna, celem podjęcia pracy terapeutycznej.
Warto byłoby rozważyć również dla siebie rozmowę z Psychologiem.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605