Jak radzić sobie z zachowaniem męża wobec rodziców?

dziny? Bardzo mi przykro jak mąż się zachowuje. Jak przyjedzie do moich rodziców albo jest u mnie to zawsze zmęczony i noc mu się nie chce. Ciągle by leżał. Natomiast jak jest u swoich rodziców to idzie z szwagierka I bratem na grzyby. Co o tym myśleć. Oczywiście u teściów jest bezpieczny bo mu nic nie mówią. Rozmawiałam z nim na ten temat to się obraża i nie odzywa. O psychologu nie chce słyszeć. Tak robi to świadomie tylko nie wiem czemu. Nieraz z nim rozmawiała ja ten temat. Na poczatku powtarzał że wcale tak nie jest. Teraz nawet nie reaguje. Bo to mecze I powtarzam to samo

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zachęcam do rozważenia psychoterapii małżeńskiej, która byłaby efektywną formą pomocy
w poprawie Państwa komunikacji/funkcjonowania.

Serdeczności i pomyślności Państwu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605