Jak zaradzić takim myślom?

Witam,mam 48 lat jestem kobietą lecz czuję się męzczyną,niektórzy uważają mnie za lesbijkę jest to o tyle krzywdzące nie dla mnie lecz dla partnerki,ktora też uważa że moje myślenie,postępowanie jest jak u mężczyzny,przez to nie raz wpadalam w depresję,czy można temu jakoś zaradzić

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią symptomy, widzę jako wskazanie do osobistej rozmowy/kontaktu z Psychologiem/Psychoterapeutą, celem poradzenia sobie z wyzwaniem.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam serdecznie do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani i Pani Partnerki Tego, Co jest najbardziej teraz potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605