Co może oznaczać mój sen?

Witam, Chciałam się zapytać, co może oznaczać mój sen. Śniła mi się moja mama, która zmarła 26 lat temu, kiedy byłam dzieckiem. Przez ten czas przyśniła mi się tylko raz. W tym śnie widzę ją zmarłą w trumnie, następnie otwiera oczy i chce z niej wyjść. Na tym kończy się mój sen. Przestraszyłam się tego snu, ze względu na to, że jest to mój drugi sen i na dodatek nie do końca przyjemny. Co to może znaczyć?

Dzień Dobry Pani,

W odpowiedzi na Pani pytanie..., być może myślała/pomyślała Pani o Mamie?
Sny są najczęściej odzwierciedleniem jakości doznań emocjonalnych, w ciągu dnia.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605