Problemy ze snem i omamy

Witam. Od kilku dni nie śpię po nocach, męczę się z zasypianiem. Śpię po 3 godziny, po czym mam nadzieję, że następnego dnia po tak ciężkiej nocy padnę a jest odwrotnie kolejna noc taka sama. Dziś bardzo się przestraszyłam, zasnęłam coś po godzinie 3 a niedługo później przebudzilam się, otwieram oczy i widzę jak wąż zbliża się do mnie po łóżku. Wylecialam jak szalona, zapaliłam światło i zaczęłam go szukać ale nic nie było. Boję się że coś jest nie tak.. O co może chodzić ?

Dzień Dobry Pani :)

Mało napisała Pani o sobie, o swoim stylu życia na co dzień - to ma fundamentalne znaczenie.

Zachęcam Panią do osobistej konsultacji diagnostycznej w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu, celem dotarcia do źródła symptomatycznego.

Gdyby miała Pani życzenie konsultacji online (via Skype) zapraszam serdecznie.

Z życzeniami dla Pani tego, co jest Pani najbardziej teraz potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605