Problem z zasypianiem u 31-latka

Mam problemy ze spaniem a w zasadzie z zasypianiem, niby ziewam ale zasnąć nie mogę od 2 tyg lecze się na zaburzenia lękowe na bezsennośc biorę apo zolpin 10mg najpierw brałem pół tabletki na noc ale teraz już biorę cała i śpię. Czy przyjdzie taki dzień w którym będę czuł się zmęczony i zasnę tak jak kiedyś bez żadnych leków? Dodam że lekarz mówił że 6 miesięcy mam brać leki na zaburzenia dodatkowo chodzę na psychoterapie mój psycholog powiedział że jestem mistrzem wkrecania sobie. Mam żonę i córkę bym chciał się cieszyć życiem.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za zaufanie :)

Nie napisał Pan, jaki styl życia prowadzi Pan na co dzień - to ma fundamentalne znaczenie dla jakości snu oraz dobrostanu.

Jest Pan obecnie w procesie terapeutycznym (farmakologicznym oraz psychoterapeutycznym) co wykazuje się wysoką skutecznością leczenia.
Efektywny proces terapeutyczny wymaga czasu, zaangażowania oraz aktywnej współpracy z Terapeutą.

Z życzeniami dla Pana pomyślności w codzienności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za zaufanie :)

Nie napisał Pan, jaki styl życia prowadzi Pan na co dzień - to ma fundamentalne znaczenie dla jakości snu oraz dobrostanu.

Jest Pan obecnie w procesie terapeutycznym (farmakologicznym oraz psychoterapeutycznym) co wykazuje się wysoką skutecznością leczenia.
Efektywny proces terapeutyczny wymaga czasu, zaangażowania oraz aktywnej współpracy z Terapeutą.

Z życzeniami dla Pana pomyślności w codzienności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605