Jakie leczenie powinna podjąć osoba, której leki i terapia nie pomaga?

Dzień dobry. Od pół roku leczę się psychiatrycznie a od ok. 3 miesięcy chodzę na terapię do psychologa. Leczenie i psychoterapia wydają mi się nieskuteczne, gdyż moje lęki i myśli stale powracają. Dotyczą one takiej sytuacji że jak mąż ma wyjść na jakąś imprezę z kolegami z pracy to ja nie mogę tego znieść. Nękają mnie myśli co on tam będzie robić i o której wróci. Proszę o pomoc. Co mogę jeszcze zrobić?

Dzień Dobry Pani,

Leczenie psychoterapeutyczne/farmakologiczne jest procesem terapeutycznym, wymagającym czasu, cierpliwości, zaangażowania oraz aktywnej współpracy z Terapeutą, do czego Panią zachęcam.

Z przesłaniem dla Pani tylko zadowalającego samopoczucia,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605