Nerwica natręctw po ciąży - jaką terapię wybrać?

Witam serdecznie Przez zab.osobowościowe tzn. mieszanka histroniczna,narcystyczna,obsesyjno kompulsywna w czasie długotrwałego stresu i po ciąży dostałam nerwicy natręctw czynnościowy ład i porządek w myślach i ład w domu w sprzątaniu,do tego lęk uogólniony i objawy depresyjne i teraz pytanie jaka terapie wybrać,bo kazdy co innego mi mówi,osoby leczące sie tez wiele..Wiem,ze są rozne nurty np DBT,CBT,psychodynamiczna,psychoanalityczba,czy Gestalt i jak wybrać,by nie żałować,bo taka terapia długo trwa i zamierzam wybrać raz a porządnie,bo za to sie tez płaci.Wiele osób mówi,ze zmieniało terapie trzy razy,jaki to ma sens,dlaczego tak się dzieje>?.Ja jestem wstrząśnięta takim podejściem,bo chodzi o czas,jak najszybsza poprawę i pieniądze,które małe nie są,a psychoterapeuci są kosztowni niestety

Dzień Dobry Pani :)

Zalecałabym dla Pani psychoterapię w paradygmacie poznawczo-behawioralnym, która jest efektywną formą terapeutyczną w leczeniu zaburzeń lękowych, utrudniających codzienne funkcjonowanie.
Ważne jest zaangażowanie, cierpliwość, czas oraz aktywna współpraca z Terapeutą.

Serdeczności oraz powodzenia Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605