Co znaczą moje problemy z zasypianiem?

Witam Mam 34lata i od niedawna mam problemy przy zasypianiu. Gdy zasypiam-czuje ta chwilę "przechodzenia " co powoduje u mnie panike. Tak jakbym wpadala w przepasc. Uderzenie w glowe. To wszystjo powoduje ze ba sile sie wybudzam. Czasem z krzykiem, czasem z uderzeniem. Kiedys usypianie bylo ta mila chwila. Teraz jest zgroza.

Dzień Dobry Pani:)

Nie napisała Pani, jaki styl życia prowadzi Pani na co dzień - to ma fundamentalne znaczenie dla dobrostanu, m. in. dla jakości snu.

Warto byłoby zacząć od kontrolnej konsultacji u Lekarza pierwszego kontaktu, celem wykonania badań podstawowych.

Do rozważenia również konsultacja psychologiczna.

Z życzeniami wszystkiego najlepszego,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605