Jak radzić sobie ze złym nastawieniem?

Witam. Mam następujący problem , codziennie rano budzę się ze złym nastawieniem , w pracy mam problemy z kojarzeniem oczywistych faktów, zapominam rzeczy czy sposób rozwiązania jakiegoś zadania/problemu które już wykonywałem. Mam problem z orientacją w terenie jak , gdzieś pojadę to ciężko mi wrócić tą samą drogą. Czuje jakby mój intelekt był za mgłą. Mam negatywne nastawienie do ludzi unikam kontaktu. Z czym to wszystko może być związane, jestem przed 30tką a czuje się jakbym miał Alzheimera.. Czy problemy żołądkowe - refluks , mogą to wywoływać? Gdzie szukać odpowiedzi , pomocy?

Dzień dobry P:anu,

Nie napisał Pan, jaki styl życia prowadzi na co dzień - to ma fundamentalne znaczenie.

Sugerowałabym, by zacząć od kontrolnej konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, który zleci Panu podstawową oraz szczegółową diagnostykę oraz celem dalszego postępowania (m. in. konsultacja neurologiczna, psychologiczna oraz neuropsychologiczna (w kierunku oceny funkcji poznawczych - pamięci/koncentracji/uwagi.

Zapraszam Pana serdecznie do konsultacji online.

Z życzeniami dla Pana pomyślności i radości,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605