Dlaczego moja żona nie przyprowadza do domu koleżanek?

Jeśli żona o 11lat młodsza nie przyprowadza do domu koleżanek o czym to świadczy?mąż ma problemy z impotencja po latach picia alkoholu

Dzień Dobry Panu :)

Mam mało danych...

Z jakiegoś powodu Pana Małżonka nie zaprasza Koleżanek do Państwa domu - warto byłoby bezpośrednio z Żoną o tym porozmawiać.

Do rozważenia przez Pana konsultacja diagnostyczno-terapeutyczna u psychologa/Psychoterapeuty specjalizującego się
w obszarze seksualności ludzkiej.

Z życzeniami dla Pana pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605