Lęk przed wychodzeniem z domu i kontaktem z innymi ludźmi - co robić?

Witam mam lat 31 jestem z małopolskiego Bochnia mam problem w tym że boję się wyjść z domu do ludzi jak wyjdę to mam lek stres czasami niemoge oddechu złapać bardzo przeżywam wyjście do ludzi

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Zachęcam Pana, by już nie czekać i pomóc samemu sobie, skontaktować się z Poradnią Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz kompleksowego leczenia.

Alternatywą mogłoby być dla Pana wsparcie psychoterapeutyczne online.

Z życzeniami dla Pana pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605