Czy może występować u mnie picie ryzykowne?

Witam, mam 22 lata i prowadzę dość imprezowy tryb życia. Od jakiegoś czasu piję alkohol codziennie (butelka lub dwie wina) niestety często mam "urwany film" (zdarza mi się zażywać wcześniej Xanax lub sporadycznie kokainę) wstaję rano, mam luki w pamięci, lęk, niepokój, obniżony nastrój, nudności. Podejrzewam, że jest to tzw. picie ryzykowne ?

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Mam mało danych...
Z Pana relacji symptomatycznej, wnioskuję, że jest Pan świadomy, co i jak dzieje się z Pana organizmem oraz dostrzega Pan, że jednak to Panu nie służy...

Zawsze jest przyczyna i skutek tej przyczyny...

Zachęcałabym Pana do osobistej konsultacji specjalistycznej
(psychologicznej/psychoterapeutycznej) co byłoby dla Pana przydatne w dotarciu do prawdziwej przyczyny symptomatycznej.

Serdeczności i tylko pomyślności Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

ł Pan