Zapytaj lekarza

7 4 0 , 3 7 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy te leki mogą powodować zaburzenia pamięci?

1.Cierpię na zaburzenia pamięci i często gubię różne rzeczy. Zażywam takie leki: Paroksetyna, Kwetiapina, Amisulpryd, Mianseryna. Czy te leki mogą powodować zaburzenia pamięci, a jeśli tak to który najbardziej? Pytam aby porozmawiać z psychiatrą i wiedzieć który lek to powoduje?
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Zachęcam Pana do podjęcia Pana wątpliwości w bezpośredniej rozmowie konsultacyjnej z Lekarzem prowadzącym Pana, który zna Pana i Pana historię leczenia/reagowania na zaleconą farmakoterapię.

Serdeczności i tylko zadowalającego samopoczucia Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy