Czy moje huśtawki nastrojów mogą oznaczać chorobę dwubiegunową?

Jeszcze mam jedno pytanie co do mojej historii. Czy jest możliwość że to może być choroba dwubiegunowa dodam że w tym okresie nie miałem epizodów Manili mój lekarz powiedział że jej nie mam psycholog też a ja nie jestem pewien.czy takie huśtawki nastrojów to coś normalnego.Czemu w trakcie tej choroby biorę wszystko do siebie czy tak będzie zawsze.pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Z zaprezentowanej przez Pana relacji, zachęcałabym Pana, by zaufać diagnozie specjalistycznej.
Inspirowałabym Pana do pracy terapeutycznej, nad wzmocnieniem samooceny, pod okiem Psychologa/Psychoterapeuty,

Serdeczności oraz pomyślności Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605