Czy moja siostra powinna udać się do specjalisty?

Dzień dobry mam na imię Agnieszka mam siostrę jest młodsza ode mnie ma 27 lat od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuję izoluję się od nas mówi że się nią nie interesujemy zamyka się w pokoju potem ma pretensje do nas boję że dzieje się z nią nie dobrego płacze często raz jest jest dobrze a raz źle czy powinna się udać do specjalisty a do szpitala powinna iść co mam robić bo sama już nie wiem??

Dzień Dobry Pani Agnieszko,

Odpowiadając na Pani pytanie, ważnym byłoby by już nie czekać,
by Pani Siostra skontaktowała się bezpośrednio z Poradnią Zdrowia
Psychicznego
, w ramach NFZ-tu albo prywatnie, celem diagnostyki
symptomatycznej oraz komplementarnego leczenia, m. in. psychoterapeutycznego.

Z życzeniami pomyślności dla Pani i Siostry,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605