Czy mogłam coś zrobić przez sen?

Witam ostatnio miałam nietypową sytuacje... ale może zacznę od początku, mam problemy ze spaniem, są dosyć nietypowe... mam koszmary senne, pewnym sensie lunatykuje (jedynie podnoszę się z łóżka) i najgorsze nie rozpoznaje snu od rzeczywistości... mam na myśli, ze robie daną czynność, która wykonuje w nocy i budzę i mam wątpliwości czy robiłam to, czy to był jedynie sen... są to rzeczy, które nie mogę sprawdzić np idę do łazienki, coś robie na telefonie czy idę do kuchni... jednak ostatnio miałam sytuacje, ze przez tydzień w każda noc nie mogłam zasypiać, a jak mi się udawało to budziłam się o 3 rano i zasypiałam dopiero o 5... byłam wykończona, bo nie ukrywam normalnie śpię 10 godzin, a w tym czasie spałam mniej więcej 5 godzin... jednak zaniepokoiła mnie sytuacja, gdzie przed zasypianiem podłączyłam telefon do prądu, miałam chyba z 20% baterii... mam iPhonie wiec po 80% naładowanej komórki wyłącza się tryb oszczędzania baterii (telefon sam to robi, a włącza się ręcznie) a rano obudziłam się i spojrzałam na telefon i już był włączony ten tryb. Ie pamietam żebym w nocy go włączyła, a żaden domowników tego nie zrobił. Jeśli ja to zrobiłam, dlaczego tego nie pamietam ? Jak z tym walczyć?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Nie napisała Pani, jaki styl życia prowadzi Pani na co dzień - to ma fundamentalne znaczenie.

Zaprezentowane przez Panią symptomy widziałabym jako wskazanie do osobistej konsultacji specjalistycznej w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu, albo w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz dalszego postępowania terapeutycznego.

Z życzeniami dla Pani pomyślności :)

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605