Co może oznaczać nieprzerwany ból głowy?

Witam mam 28lat.od 2tygodni boli mnie glowa bez przerwy jak tylko wstane z lozka boli i tak dopoki nie zasne.moj bol jest ciagly jakby mi cos w glowie chodzilo skakalo pieklo.bylam na pogotowiu podali minmorfine bo zadne inne nie dzialay.po morfinie tylko troche sie polepszylo.przepisali przeciwbolowe i krople antydepresyjne.mialam zrobiona tomografie nic nie wykazala.juz nie wiem co to moze byc.moja doktor powiedziala ze to od stresu cefale intensiva ale kiedy ten bol przejdzie??czyvto normalne se bez przerwy tak dlugo boli?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Nie napisała Pani, jaki styl życia prowadzi Pani na co dzień - to ma fundamentalne znaczenie.
W jaki sposób radzi sobie Pani ze stresem emocjonalnym?

Warto byłoby skontaktować się osobiście z Poradnią Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz komplementarnego leczenia.
W procesie terapeutycznym będzie Pani miała możliwość dotarcia do prawdziwej przyczyny niepokojącego/utrudniającego Pani codzienne funkcjonowanie.

Zapraszam Panią serdecznie do konsultacji online (via Skype).

Z życzeniami dla Pani pomyślności :)

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605