Co jest powodem lenistwa u osoby z dyskopatią kręgosłupa?

Mam pytanko jeszcze jedno mam 32 lata od momentu jak zaczął mi się odzywać kręgosłup robiłem badania i wyszło ze mam dyskopatie i problemy z piersiowym kregoslupem ale chodzi oto ze od kilku miesięcy mam lenia w sobie nic mi się nie chce nawet jak chce na chama sie ruszać robić czynności jak każdego dnia to i tak nie umiem sprzątać chodzić ani nic sa dni ze nie wstane z lozka nawet 2 dni jeszcze rok temu nie było z tym problemu a teraz czuję choćbym był z dnia na dzień zmeczyny coraz bardziej lekarze wiecznie coś wymyślają ale konkretnie nie umiał powiedzieć czemu tak jest.Proszę o odpowiedz i rade co w tym kierunku zrobić

Dzień Dobry Panu,

Zaprezentowane przez Pana symptomy (domniemam przewlekajacy się stan prodepresyjny?) są wskazaniem do osobistej konsultacji psychologicznej, celem dotarcia do (prawdziwej) przyczyny opisanych objawów, utrudniających Panu codzienne funkcjonowanie.

Proszę już nie czekać i sięgnąć po potrzebną Panu pomoc specjalistyczną.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu teraz najbardziej potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com

Przewlekły ból może być przyczyną "lenistwa". Warto też, skonsultować się z Psychologiem. Pozdrawiam