Dlaczego od miesięcy mam ciągłe bóle głowy?

Witam mam 32 lata Moim problemem jest to ze od okolo 5 miesiecy mam ciagle bole glowy Bole wszystkich miescni ciagle Zawroty glowy Ciagle zmeczenie (nawet po dlugim odpoczynku) Brakuje chec I Do Czego kolwiek Wejscie nawet na 1 pietro sprawia mi duzy problem Ciagle mam Jakies dziwne Leki Kiedy ide nawet po ulicy jestem w sklepie czy w kazdym innym miejscu mam wrazenie ze sie Zaraz przewroce Bardzo sucha skora I pieczenie skory zaburzenia swiadomosci zapominam o wielu rzeczach Brak normalnego snu dretwienie palcow czasem bol w klatce piersiowej Prosilbym o porade Mieszkam w Uk i Nie wiem czy tutejsi lekarza zrozumieja o co mi chodzi wiec pytam tutaj I czy to Moze byc Cos powaznego ... Jak moglbym zaczac sie leczyc ? Dziekuje

Dzień Dobry Panu,

Zaprezentowane przez Pana symptomy mogą wskazywać na odpowiedź Pana organizmu na przewlekający się stres, jak też na stan prodepresyjny.
(Domniemam) że jest to dla Pana moment, by zatrzymać się i zadbać o siebie/swoje zdrowie fizyczne, psychiczne.

Gdyby miał Pan życzenie zwyczajnej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605